Zoznámte sa s našou autobusovou dopravou

My a naši šoféri sme vám plne k dispozícii a s ochotou splníme vaše želania.

Sme už 23 rokov na trhu

Autodoprava Ľubomír Líška pôsobí na Slovenskom trhu už od roku 1992 a za tento dlhý čas si dokázala vybudovať dobré meno a získala množstvo spokojných zákazníkov nie len na slovensku ale aj v zahraničí. V súčasnosti disponuje štyrmi komfortnými autobusmi, ktoré spĺňajú najvyššie požiadavky každého zákazníka.

Autobusová doprava kedykoľvek a kamkoľvek

Spoločnosť Autodoprava Ľubomír Líška Vám ponúka možnosť využitia rýchlej a pohodlnej vnútroštátnej expresnej dopravy v rámci celého Slovenska a medzinárodnej expresnej dopravy v rámci celej Európy. Dokážeme sa flexibilne prispôsobiť konkrétnym individuálnym potrebám a sme otvorení každej novej výzve.

Sme kilometre pred konkurenciou

Profesionálni šoféri s mnohoročnými skúsenosťami sú zárukou bezpečnej cesty. Práve bezpečnosť je faktor, ktorému venujeme dostatok času. O náš vozový park sa staráme pravidelne a detailne, aby sme vám zaručili čo najpohodlnejšiu jazdu. Zakladáme si na férovom jednaní s každým zákazníkom, preto vopred dohodnuté podmienky vždy dodržíme.

S nami budete cestovanie milovať

A čo vám naša autobusová doprava ponúka? Individuálny prístup, flexibilitu, spoľahlivosť a maximálnu ústretovosť za prijateľné ceny - všetky tieto atribúty vkladáme do našich služieb. Dovolenka, festivaly, výlety a exkurzie, zájazdy či športové podujatia sú s našou dopravnou spoločnosťou pohodlným a bezpečným zážitkom. Okrem toho zabezpečíme dopravu vašich zamestnancov kamkoľvek, či už na školenia alebo konferencie.

V prípade záujmu nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Tešíme sa Vašu spoluprácu!

Autobusová Doprava

Autodoprava Ľubomír Líška, s.r.o.

Oslobodenia 62

010 04 Žilina - Bánová

 

Telefón: +421 41/764 64 64

Telefón: +421 41/763 26 68

Email: zilina@autodoprava-liska.sk

Prepravný poriadok

 

Naše služby

  •   Zájazdové autobusy
  •   Doprava na letisko
  •   Školské výlety a exkurzie
  •   Autobusom za kultúrou
  •   Preprava zamestnancov
  •   Školenia a konferencie
  •   Prenájom autobusov

Autodoprava Ľubomír Líška

Autodoprava Ľubomír Líška sídli spolu s Autoškolou Ľubomír Líška v Žiline - Bánovej, na ulici Oslobodenia 62. Čaká na Vás individuálny profesionálny prístup a poradenstvo. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na uvedených telefónnych číslach, prostredníctvom e-mailu, kontaktného formulára alebo osobne na našej pobočke. Radi Vám zodpovieme na Vaše otázky, vypracujeme cenovú ponuku a prispôsobíme sa Vašim požiadavkám.

Please publish modules in offcanvas position.